TOKAT YURTAYDER

Biz Böyle Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

Tokat Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneğimizin projelerinden olan  Gelecekte ki Ben Sensin’i hayata geçirmek için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası ile görüşmelerimiz yapılmış ve Tokat Valiliğimiz ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzden gerekli olurlar alınarak 25/05/2014 tarihinde Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvasındaki yavrularımız ile buluştuk.

Bu buluşmanın Regaip Kandiline denk gelmesi de  bizleri ayrca heyecanlandırmıştır. Çocuk Yuvamızda bulunan yavrularımıza, derneğimiz olarak  yuvada, yetiştirme yurdunda bizler kalırken, bu ortamda yaşamış olduğumuz anılarımız paylaştık. Yuvamızda kalan çocuklarımızın bizlerden talep etmiş oldukları isteklerini dinledik, Cumhuriyet Çocuk Yuvası Müdürümüz Kenan ALAYBAY ve değerli çalışma arkadaşlarından çocuklarımızın eğitim durumları hakkında bilgiler aldık. Değerli müdürümüz Kenan ALAYBAY'ın Derneğimize, bu tür ziyaretlerin devam etmesi beklentisi içinde olduğunu belirtmesi bizleride ayrıca memnun etti. Projemize katkılarından dolayı, İl Müdürmüz Sayın Cem GÜL'e ve Kuruluş Müdürümüz Sayın Kenan ALAYBAY'a teşekkür ediyoruz, çocuk kapsamlı çalışmalarda her zaman destek vereceğimizi belirtiyoruz. 

 

TOKAT YURT-AY-DER

YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

Yorumlar  

Kerim
+4 # Allah Yar ve Yardımcınız OlsunKerim 28-05-2014 15:32
Güzel birgün geçirdik. O minik yavrularımızın Mübarek günü yanında olduğum için Yönetim kurulumuza teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Cevap
Cihan Demirkol
+2 # CVP: Allah Yar ve Yardımcınız OlsunCihan Demirkol 02-06-2014 09:24
Bizler birlikte büyük bir aileyiz.
Cevap

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Bunlarda İlginizi Çekebilir?