TOKAT YURTAYDER

Biz Böyle Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Tokat Erkek Yetiştirme Yurdunda 1986-1992 yıllarında kalan Tokat Yurt-Ayder Genel Sekreterimiz ve Kurucu Üyemiz  Erol ÖKTEM Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Kalem Şefliği görevinden, Gençlik Merkezi Müdürü olarak ataması yapılmıştır.  Tokat Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneğimizin yönetim kurulu ile birlikte Müdürümüzü yeni görev yerinde ziyaret etmiş bulunmaktayız.

Tokat Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneğinin vizyonu '' Yetiştirme Yurtlarından ayrılan kardeşlerimizin hayallerini gerçeğe, mutluluğunu yüzüne, sesini kürsüye taşıyabilen, topluma yarar sağlayan, onlara rol model olan bir dernek olmaktır '' sözün sadece bir sözden ibaret olmadığını gösteren Erol ÖKTEM yurtlarımızda, çocuk evlerimizde, sevgi evlerimizde kalan çocuklarımıza rol model olmasından dolayı şükranlarımızı sunarız.

Değerli Müdürümüze yeni görevlerinde başarılar dilerken, Tokat Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bildiririz.

 

                                                                                    Tokat Yurt-Ayder

                                                                                                                                                                                      Yönetim Kurulu                                                                               

Yetkiniz yok. Lütfen yönetici ile görüşün.