TOKAT YURT-AY-DER.

Biz Birlikte Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

TOKAT YURT-AY-DER PROJE 2014 (GELECEKTEKİ BEN SEN SİN)  
SAHİBİ  Tokat Yurt-Ay-Der
PROJE YÖNETMENİ                 Tokat Yurt-Ay-Der - Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası Müdürlüğü
ADI TOKAT YURT-AY-DER PROJE 2014 (GELECEKTEKİ BEN SEN SİN)  
AMACI İlimiz Turhal İlçe Cumhuriyet Çocuk Yuvasında kalan çocukların: Buralarda büyüyerek hayata atılan bireyler ve onların abileri olarak, çocuklarımızın büyüdükleri, bulundukları mekanlarında; onlarla karşılıklı olarak konuşma ortamı oluşturularak, çocuklarla sohbet etmek, onlarada var olan; örnek alma, benimseme, hedef belirleme ve hedefleri için planlı ve programlı olma içgüdüsünü oluşturma duygusu ile tavır ve davranışlarında özgüven oluşturma gücünün geliştirilmesini sağlamak veya bu duygusuna katkıda bulunmak. 
HEDEF KİTLE VE KAPSAMI Turhal İlçe Cumhuriyet Çocuk Yuvasında bulunan çocuklar.
SÜRESİ VE TARİHLERİ Ortalama 4 grup, Yuva Müdürlüğünce belirlenecek günler. (Haftanın Cuma günleri okul saatlerinin dışında olabilecek şekilde)
PROJEMİZİN GEREKÇESİ Yetiştirme Yurtlarından ayrılan ve buralarda büyüyen bireyler olarak;  buralarda kalan çocuklarımızın, hayata hazırlanması esasından hareketle; onlarda ki var olan özgüven, sahiplenme duygusu ile çocuklarımızdaki ifade gücünün geliştirilmesi.
PROJEMİZİN ÖZETİ İlimiz Turhal İlçe Cumhuriyet Çocuk Yuvasında kalan çocukların: Buralarda büyüyerek hayata atılan bireyler ve onların abileri olarak, çocuklarımızın büyüdükleri, bulundukları mekanlarında; onlarla karşılıklı olarak konuşma ortamı oluşturularak, çocuklarla sohbet etmek, onlarada var olan; örnek alma, benimseme, hedef belirleme ve hedefleri için planlı ve programlı olma içgüdüsünü oluşturma duygusu ile tavır ve davranışlarında özgüven oluşturma gücünün geliştirilmesini sağlamak veya bu duygusuna katkıda bulunmak. 
PROJEYE KATILAN  KURUM/KURULUŞLAR Tokat Yurt-Ay-Der, Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası Müdürlüğü.
PROJEYE KATILIM SAĞLAYACAK  KİŞİLER.. Salih KARACA, Cihan DEMİRKOL, Erol ÖKTEM, Hamza KUTAY, Mehmet TUNCEL, Ahmet YILMAZ, Mehmet KARACA, Zekeriye COŞKUN ve Ahmet KARANFİL
PROJENİN UYGULAMA ADIMLARI Proje koordinatörlüğünce, proje için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne yazılı olarak proje uygulama isteğinin bildirimi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce Kuruluş aracılığı ile proje kapsamında yasal izinlerin alınması.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce Kuruluş aracılığı ile proje kapsamında yasal izinlerin alıdığının Tokat Yurt-Ay-Der'e bildirilmesi.
Yasal mevzuattan sonra projenin kesinlik kazanması.
Proje uygulaması..
Projenin tamamlanması..
Proje ile ilgili yapılan gözlemlerin toplanması, olumluluk ve ya olumsuzluk ekseninde değerlendirilmesi..
PROJENİN MALİYETİ Proje ile ilgili kuruluşa ait her hangi bir maliyet yok.
PROJENİN UYGULANACAĞI YER Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Projenin uygulanabilmesi için proje sahibi; Tokat Yurt-Ay-Der'in yazılı talebi ile İl Müdürlüğünce yasal izin alınmasını sağlamak.
 Kuruluş Müdürlüğünce Resmi onay alınarak projenin kabul edilmesi!
Projenin uygulanabilirlik oluru alınarak proje koordinatörlüğünce belirlenen katılımcıların koordinasyonun sağlanması.
RİSKLER Proje ile ilgili kuruluşa ait her hangi bir risk öngörülmüyor.
 
 
NOT:  
PROJEYİ HAZIRLAYAN VE PROJE EKİBİ  Proje sahibi ve Koordinatörü: Tokat Yurt-Ay-Der Katılımcılar: Cumhuriyet Çocuk Yuvası Çocukları
              05365513428     S. KARACA                             05058995310     Z. ÖZDEMİR                05322700313    E.ÖKTEM                    
E-mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.                                 : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.                             : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.