TOKAT YURT-AY-DER.

Biz Birlikte Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

TOKAT YETİŞTİRME YURDUNDAN AYRILANLAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  (YURT- AY- DER)
SAHİBİ Tokat Yurt-Ay-Der
ADI TV deyiz
AMACI Çocukların öz güveninin kazandırılmasında ifade gücünün gelişmesinde sosyal anlamda katkıda bulunmak. Kuruluşlarımızdaki çocuklarımızı başarıya özendirme ve sosyal motivasyon sağlamak.
HEDEF KİTLE VE KAPSAMI Kuruluşlarımızda bulunan çocuklarımız 
SÜRESİ VE TARİHLERİ 40 veya 60 dk.
PROJEMİZİN GEREKÇESİ Çocukların Okul veya dışarıda arkadaşlık ortamındaki sosyal hayatlarında onlardan farklı olmadığı duygusuna sahip olması. Kuruluşlarımızdaki çocuklarımızı başarıya özendirme ve sosyal motivasyon sağlamak.
PROJEMİZİN ÖZETİ Kız Yetiştirme Yurdu ve Erkek Yetiştirme Yurdunda bulunan 7-8-9-10 – 11 ve12 yaşlarında ki Teşekkür, Takdir ve Onur belgesi alan çocuklarımızı İl de yerel yayın yapan anlaşılacak bir TV kanalında 40 dk veya 60 dk süre ile TV deyiz adı altında program ile TV ye çıkarmak.
PROJEYE KATKI SAĞLAYAN KURUM/KURULUŞLAR Tokat YURT-AY-DER ve katılım Sağlaması planı çerçevesinde Kızve Erkek Yetiştirme Yurdu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve anlaşılacak TV Kanalı yönetimi.
PROJEYİ YÜRÜTÜCEK KİŞİ/KURUM/KURULUŞLAR Tokat YURT-AY-DER ve katılım Sağlaması planı çerçevesinde Kızve Erkek Yetiştirme Yurdu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve anlaşılacak TV Kanalı yönetimi.
PROJENİN UYGULAMA ADIMLARI Yurt-Ay-Der'in İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile Kız ve Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürlüklerine yazılı müracaatı
TV kanılı ile görüşme ve yazılı müracaat.
Müracaat edilen kurumlar ile programa katılacak çocukların sayısının belirlenerek TV kanalına intikali ve program sonu Kurumlarına gitmelerinin belirlenmesi.
Projenin netleştirilmesinden sonra TV kanalından programın yapılmasının kurumlarınca da uygun olduğunun yazılı olarak belgelendirmek.
İl Müdürlüğünce Valilik Makam Onayı alarak projenin İl Makamınca da uygunluğunu sağlamak.
İl Müdürlüğünce Çocukların Kuruluşlardan TV ye TV den Kuruluşlarına intikalini sağlamak.
PROJENİN MALİYETİ maliyet yok
PROJENİN UYGULANACAĞI YER Tokat (anlaşma sağlanabilecek TV kanalı yayın salonu)
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlünce uygun görülmesi halinde Valilik Makamıyla görüşülerek kabul edilebirlik durumunda TV kanalı kabul etmesi halinde mümkün.
RİSKLER Çocuklar araba ile getirilip götürüleceğinden Özellikle Turhal Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvasından sağlanacak katılım için trafik kazası riski var.
PROJEYİ HAZIRLAYAN Yurt-Ay-Der ve Tokat Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü
Salih KARACA: 5365513428 Zülküf ÖZDEMİR: 05058995310 Cihan DEMİRKOL: 05365916454
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.