TOKAT YURT-AY-DER.

Biz Birlikte Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

VATAN SEVDASI

 

Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak için bugünlerde yapılan hain saldırılarda askerlerimiz, polisimiz ve sivil vatandaşlarımız şehit olmuştur. Hain 15 Temmuz saldırısından sonra bu terör olaylarının artması, Avrupa Ülkelerinin terör karşısında susması ve taraflı davranmalarını, yakından takip etmekteyiz.

Bizler bu güzel ülkenin vergileri ile büyümüş yetimleri, öksüzleri iken Devletimiz bizleri asla yetim ve öksüz bırakmamıştır. Devletimiz babamız, Vatanımız anamız olmuştur. Tüm halkımız tarafından bilinmesini isteriz ki eğer bu vatan uğrunda ölünecek ise ilk başta bizler tüm üyelerimiz ile birlikte can vermeye hazırız. Devletimiz bizleri yetiştirme yurtlarında, sevgi evlerinde, çocuk evlerinde büyütürken hiçbir zaman ırk, mezhep ayrımı yapmadan vatan, bayrak, millet sevdasını, hiç sarsılmayacak bir şekilde aşılamış ve şefkatle bizleri büyütmüştür.

Genel Kurmay Başkanlığımızdan talebimiz, gönüllü olarak askere ihtiyaç duyulması halinde bizlere verilecek görevleri, layığı ile yapmak üzere Tokat Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği olarak tüm üyelerimiz ile birlikte hazırız.

Bu hain saldırılar sonucunda şehit olan asker, polis ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı olanlara ise acil şifalar dileriz.

TOKAT YURT-AY-DER
Yönetim Kurulu