TOKAT YURT-AY-DER.

Biz Birlikte Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

Biz böyle büyüdük, hayata böyle yürüdük. Devletin şevkatli kollarında yetişmek sonrasında devletin her bir kademesinde hizmet alarak ahdevefanın en güzelini görevlerimizde gösterdiğimiz başarılar bizim karnemizdir.

Yetiştirme Yurtlarında, Sevgi Evlerinde ve Çocuk Evlerinde kalan çocuklarımız gençlerimiz rol model olmak için Başkentimizde Ankara Yurt Ay Derneğinin kurucusu ve Dernek Başkanı Bekir Arslan çocuklarımıza bir çok projeye imza atmışlardır. Çocuklarımızın kalplerine dokunmak için gecesini gündüzüne katmışlardır. Tokat YURT AYDER olarak biz her zaman Ankara YURTAYDER yönetimiylen koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Kalplerinde Devlet ve Millet sevdası olan gençlerin yetişmesinde, öz güvenleri yüksek bireylerin yeşermesinde bizler her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Ülkemizin her bir köşesinde farklı görevlerde bizleri temsilen hizmet eden değerli büyüklerimizin olmasından övünç duymaktayız.

MTA Makine İkmal Daire Başkanlığı görevine ataması yapılan Değerli Başkanımız Bekir ARSLAN gençlerimize rol model olacak ve gençlerimizin büyüdüklerinde bizde abimiz gibi devletimize hizmet edeceğiz duygusunu uyandıracaktır. Bu duyguların gençlerimizde uyanması sevgi evlerinden çocuk evlerinden nice güzel nesillerin yetişmesine vesile olacaktır.

Değerli Başkanımıza yeni görevlerinde üstün başarılar dileriz.

Tokat YURT-AY-DER
YÖNETİM KURULU

 

Haber Linki İçin Tıklayın