TOKAT YURT-AY-DER.

Biz Birlikte Büyüdük, Hayata Böyle Yürüdük

Yazı Boyutu

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü, Makine İkmal Daire Başkanlığı görevine atanan Sayın Bekir ARSLAN'a Tokat YURT-AY-DER Yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Değerli Başkanımız'da Tokat Erkek Yetiştirme Yurdunda yetişmiş, Yetiştirme Yurtlarında, Sevgi Evlerinde, Çocuk Evlerinde kalan kardeşlerinin dertleri ile dertlenmek, onlara kurumlarda kaldıkları sürelerde ve kurumlardan ayrıldıkları sürelerde yardımcı olabilmek için Ankara YurtAyder'i kurmuşlar ve Ankara YurtAyder Derneğinin Başkanlık görevlerini yürütmüşlerdir.

Sevgi Evlerinde, Çocuk Evlerinde kalan kardeşlerimiz için değerli Başkanımız rol model olacak, onların minik, tertemiz kalplerinde gelecekte bende Bekir abim gibi devletime güzel hizmetler yapacağım fikriyatı oluşturacaktır. Bizler her zaman yaptığımız görevlerde daima devletimizi düşünür ve bizden sonra Yetiştirme Yurtlarında, Sevgi Evlerinde, Çocuk Evlerinde yetişen gençlerimizin, çocuklarımızın ufukları, hayalleri olmaya, toplumda deger bulmuş bireyler olmaları için çaba sarf ederiz. Bizim hayallerimizde her zaman mutlu, huzurlu ve kendine öz güveni yüksek nesillerin yetişmesi vardır.

Tokat YURT-AY-DER Yönetimi olarak değerli Başkanımız Bekir ARSLAN'a misafir perverliğinden dolayı teşekkür eder, görevlerinde başarılar dileriz.

 

TOKAT YURT-AY-DER

Yönetim Kurulu